Gizlilik ve Güvenlik

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili size bilgilendirmek için hazırlanmıştır. İstisnasız tüm "sınıf içi eğitim", "online eğitim" ve "basılı yayın satın alan" üyelerimize ait kişisel bilgilerin gizlilik ve güvenliği bizim için önem taşıyor.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Portalımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz hukukakademisi.com.tr tarafından korunmaktadır. hukukakademisi.com.tr üye bilgilerini kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet iyileştirmelerinde kullanmak üzere saklar. Söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılmayacaktır. "Sınıf içi eğitim", "online eğitim" ya da "basılı yayın" satın almak için girdiğiniz kredi kartı bilgileri hukukakademisi.com.tr tarafından saklanmamaktadır. Ödeme kuruluşu altyapısı ( iyzico.com & shopify.com ) ile direk anlaşmalı bankalara aktarılmaktadır.

Online eğitim platformu kullanıcımız iseniz bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. hukukakademisi.com.tr hiçbir suretle telefonda ya da mail yolu ile kredi kartı bilgisi paylaşmanızı istememektedir.

Portalımızda hukukakademisi.com.tr tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz ( Örn; shopify.com ). Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

hukukakademisi.com.tr, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında hukukakademisi.com.tr’ye sormak istediğiniz soru olursa her zaman bilgi@hukukakademisi.com.tr  e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.