Başvuru ve Kayıt Süreci

Hukuk Akademisi bünyesinde düzenlenen mesleki öğretim programlarına ilişkin kayıt işlemleri internet üzerinden online olarak yapılmaktadır.

Başvuru Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

Hukuk Akademisi bünyesinde sunulan tüm eğitim programları belli bir konuda mesleki gelişiminizi amaçlayan, uygulama odaklı ve tecrübe aktarımını destekleyici nitelikte dizayn edilmiştir. Lisans, Lisansüstü ya da Doktora tarzı akademik programlar ile arasındaki en önemli fark “gerek eğitim içeriğinin gerekse eğitmen kadrosunun belirlenmesinde” iş hayatına yönelik önceliklerin dikkate alınmasıdır.
Amacınız teori odaklı Akademik bir eğitim almak ise söz konusu alana yönelik (Varsa) Yüksek Lisans ya da Doktora programlarını tercih etmenizi öneririz."
Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitim programları belirli bir alanda yeteneklerini geliştirmek veya yeni bir alanda kariyer yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmelidir. Ayrıca bu programlar, kendi iş alanlarıyla ilgili ek eğitim isteyen profesyonellerden, mezuniyet aşamasındaki lisans öğrencilerine kadar pek çok kişi için idealdir.

Aday Bilgilendirme Dosyası

Kayıt yaptırmak istediğiniz öğretim programına ilişkin "ADAY BİLGİLENDİRME DOSYASI"nı detaylı şekilde incelemenizi ve ilgili öğretim programının içerik seviyesini göz önünde bulundurduktan sonra kesin kayıt işlemlerini başlatmanızı tavsiye ederiz.

Öğretim Partnerleri